03. Marzec 2015 04:06
Strona Główna
· Aktualności
· Kontakt
· Galeria zdjęć
Dla Gimnazjalistów
O szkole
Matura
· Matura 2014
· Matura 2015
Organizacja Roku
Comenius
Z życia szkoły
Przydatne linki
Ogłoszenia
· Zamówienia publiczne
***Ruszyła VIII edycja konkursu Różne oblicza Krakowa - regulamin >> ***
Patronaty wyższych uczelni:
Zaproszenie dla Rodziców

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne zaprasza Rodziców uczniów klas III we wtorek 3 marca 2015 roku o godzinie 17.00 do małej sali gimnastycznej na spotkanie z Dyrektorem Szkoły (podsumowanie matury próbnej, procedury maturalne), a następnie na spotkanie z wychowawcami klas.

Rodziców uczniów klas I i II zapraszamy na konsultacje, które odbędą się we wtorek 3 marca 2015 roku w  godziniach od 17.00 do 18.00

Sale na spotkanie z wychowawcami i konsultacje

Jedanastka awansuje w rankingu IT Szkoły


Z przyjemnością informuję, że w lutowym rankingu projektu IT-Szkołą Jedenaska awansowała na VI miejsce w Polsce, zajmując jednocześnie pierwsze miejsce w małopolsce. Wszystkim uczestnikom projektu gratuluję. Wkrótce kolejne zajęcia.

Marzena Krzysztoń

Upominek dla zwierzaka 2015

W dniu 13 lutego 2015 roku odbył się Finał II Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego „Upominek dla zwierzaka 2015”. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane podczas specjalnie przygotowanej wystawy. Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymali dyplomy i nagrody, wyróżnieni - dyplomy i okolicznościowe upominki. Cała uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów konkursu. III miejsce zajęła uczennica klasy 1f Natalia Chachlica, a wyróżnienia otrzymali uczniowie: Oskar Lachowski 1e, Anna Barańska 1a, Damian Kotłyś 1a, Patrycja Zym 1f. G R A T U L U J E M Y !!!

Zajęcia terenowe w Chorzowie- kl. 2b

W środę 11 lutego 2015 roku klasa 2b odbyła lekcję terenową  w Chorzowie. W ramach zajęć młodzież zwiedziła: stację sejsmologiczną, meteorologiczną, obserwatorium astronomiczne oraz wzięła udział w dwugodzinnej lekcji pt. "Zaćmienie Ksieżyca i Słońca".

Zapraszamy do wysłuchania audycji

Uczestnicy projektu "Szkoła w radiu" serdecznie zapraszają do wysłuchania drugiej audycji na www.radiopryzmat.pl. Emisja w najbliższy piątek (13.02.) w godz. 19.00-20.00, a powtórka w niedzielę       (15.02.) w godz. 19.00-20.00. Uczniowie klasy II d  tym razem zrealizowali audycję o bezpieczeństwie w "Jedenastce". Bohaterami będą, między innymi, pani Sabina Rojewska, nasza higienistka, pan Marek, nasz ochroniarz. Usłyszycie także o tym, jak działa szkolny monitoring i życzenia walentynkowe:) Możecie napisać na stronie Radia PRYZMAT swój (życzliwy) komentarz. Miłego odbioru!

Mit Galicji

6 lutego klasa 2b pod opieką prof. Jolanty Janik poznawała dzieje Galicji w ciągu ostatnich 200 lat dzięki wystawie Mit Galicji w Międzynarodowym Centrum Kultury. Ciekawa ekspozycja ilustrowała polityczne, cywilizacyjne i społeczne aspekty historii części ziem dawnej Rzeczpospolitej i jej mieszkańców - w tym Krakowa i okolic. Zaprezentowane były spojrzenia na Galicję z punktu widzenia czterech narodów: Polaków, Rusinów, Żydów i Austriaków.

Złoto dla siatkarek

Pod trzech miesiącach rozgrywek ligi amatorskiej dziewczęta XI LO zajęły pierwsze miejsce w rozgrywkach. W finałowym pojedynku pokonały zespół XXIV liceum 2:0 i zostały najlepszym zespołem, który nie przegrał żadnego spotkania. Beniaminek okazał się czarnym koniem i udowodnił, że w sporcie wszystko jest możliwe. Gratulujemy naszym złotkom życzymy dalszych sukcesów. Jesteście najlepsze....brawo! Zespół zagrał w następującym składzie: Aleksandra Kośmider-kapitan, Elwira Zimny, Aleksandra Królikowska, Angelika Białek, Karolina Malinowska, Daria Samek, Kamila Pituch, Sylwia Kłapcia, Gabriela Mazurek, Klaudia Żmuda, Kinga Zygmunt oraz libero Wiktoria Nowak. Zdjęcia w galerii >>

Współpracujemy z:
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Gorące Tematy


Przekaż 1% podatku
dla Naszej Szkoły
ETechNet.pl    Wygenerowano w sekund: 0.01 3,736,318 odwiedzin