01. Wrzesień 2014 09:28
Strona Główna
· Aktualności
· Kontakt
· Galeria zdjęć
Dla Gimnazjalistów
O szkole
Matura
· Matura 2014
· Matura 2015
Organizacja Roku
Comenius
Z życia szkoły
Przydatne linki
Ogłoszenia
· Zamówienia publiczne
Jubileusz 60-lecia
Uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne XI LO zaprasza Rodziców i Uczniów klas I, II, III na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015, które odbędzie się       1 września 2014 roku (poniedziałek) o godzinie 9.00 w dużej sali gimnastycznej.

Tablet dla każdego ucznia klasy pierwszej


W XI Liceum startuje nowy atrakcyjny projekt. Od przyszłego roku szkolnego nauczanie w klasach pierwszych będzie realizowane również z wykorzystaniem tabletów. Każdy pierwszoklasista XI LO otrzyma tablet do bezpłatnego, indywidualnego użytkowania. Będzie się nim posługiwał przez trzy kolejne lata nauki w naszym liceum.

Z ostatnie chwili

Nasza Szkoła uzyskała tutuł "Szkoły Odkrywców Talentów" i znalazła się w sieci szkół Odkrywców Talentów. Oznacza to, że „Nasza szkoła rozwija talenty uczniów” w ramach projektu „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym”. Więcej informacji na stronie.

Nareszcie Wakacje

Zakończenie roku szkolnego

Ostatni dzień roku szkolnego upłynął w radosnej atmosferze podsumowań i planów. Uczniowie świętowali sukcesy, z ożywieniem dzielili się pomysłami na wakacyjne wyprawy, spotkania i staże. Swoje plany na przyszły rok szkolny przedstawił nowy przewodniczący samorządu uczniowskiego. "I have a dream..." - rozpoczął znanym cytatem Grzesiek Indyka, ... Zdjęcia w galerii >>

Czytaj więcej...

Stypendium Próchnika dla Karoliny Marat

Nasza tegoroczna maturzystka została wyróżniona prestiżowym stypendium Firmy Próchnik za wyniki w nauce oraz postawę obywatelską. Nagroda wiąże się również ze stażem w firmie. Gratulujemy!

 

Święto Sportu w Jedenastce

W ramach Święta Sportu odbył się Turniej Piłkarski pomiędzy reprezentacjami klas I i II. Po zaciętym pojedynku zwycięstwo odniosła drużyna klas II wygrywając 4:0. Równolegle na sali gimnastycznej odbywała się Światowa Liga Piłki Siatkowej. Do Turnieju zgłosiło się 11 drużyn reprezentujących poszczególne kraje (wyłonione drogą losowania). Zwycięstwo w Turnieju odniosła drużyna Rosji reprezentowana przez klasę II a. Drugie miejsce przypadło Brazylii (Ia), która tylko stosunkiem lepszych setów wyprzedziła Chiny (klasa I f). Zdjęcia w galerii >>

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Gorące Tematy

Przekaż 1% podatku
dla Naszej Szkoły


Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2013!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Szkoła jest członkiem stowarzyszenia
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

ETechNet.pl    Wygenerowano w sekund: 0.01 3,484,077 odwiedzin