31. Styczeń 2015 18:35
Strona Główna
· Aktualności
· Kontakt
· Galeria zdjęć
Dla Gimnazjalistów
O szkole
Matura
· Matura 2014
· Matura 2015
Organizacja Roku
Comenius
Z życia szkoły
Przydatne linki
Ogłoszenia
· Zamówienia publiczne
***Ruszyła VIII edycja konkursu Różne oblicza Krakowa - regulamin >> ***
Patronaty wyższych uczelni:
Warsztaty archeologiczne

W dniu 19 stycznia w ramach lekcji przyrody uczniowie klasy 2g uczestniczyli w warsztatach archeologicznych z zabytkami z epoki kamienia, brązu, żelaza i średniowiecza. Zajęcia poprowadzili pracownicy naukowi z Koła Naukowego Studentów Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach projektu edukacji i popularyzacji archeologii w ośrodkach szkolnych. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się także z podstawowymi zasadami prawnymi dotyczącymi znalezisk archeologicznych.

Kolejne zajęcia z cyklu zajęć z edukacji prawnej

W dniu 26 stycznia 2015 r. gościem XI Liceum Ogólnokształcącego był radca prawny Pan dr Zbigniew Pinkalski. Spotkał się On z klasami o profilu prawniczym i wygłosił dla nich wykład pt. "Prawo autorskie". Był to kolejny z serii wykładów realizowanych w ramach edukacji prawnej. Więcej zdjęć w galerii >>

Siatkarki Jedenastki ograły Nowodworek


Po zaciętym i emocjonującym meczu nasze dziewczęta pokonały zespół I LO w stosunku 2:1. O zwycięstwie zadecydował tie-break w którym zespół XI LO przegrywał 9:6, jednak po dramatycznej końcówce i walce do ostatniej piłki dziewczęta potrafiły odrobić straty i doprowadzić do zwycięstwa. Gratulujemy....kibiców zapraszamy na nasze mecze.

Siatkarki awansowały do finałowej czwórki

Trwa wyśmienita passa dziewcząt XI LO, które wygrały szósty mecz z rzędu nie tracąc seta. Tym samym znalazły się w finałowej czwórce szesnastu drużyn zgłoszonych do turnieju. Przypomnijmy, że zawodniczki XI LO to beniaminek zgłoszony w tym roku po raz pierwszy do rozgrywek. Czy okażą się również czarnym koniem finałowej rozgrywki? Trzymajcie kciuki.....

Ostatnia akcja honorowego krwiodawstwa

We wtorek 27 stycznia odbędzie się ostatnia w tym roku szkolnym akcja Honorowego Krwiodawstwa w XI LO. Akcja rozpocznie się o godzinie 9.00 w małej sali gimnastycznej i zostanie przeprowadzona przez ekipę z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Krakowie. Zachęcamy do udziału pełnoletnich, zdrowych uczniów. Informacje u p. Danuty Bigaj.

Wygraliśmy!

Z radością informujemy, że sukcesem zakończyła się dla nas V edycja konkursu "Projekt z klasą"! Decyzją Internautów głosujących na projekty konkursowe na stronie www.projektzklasa.pl otrzymaliśmy grant w wysokości 2 000 zł. na utworzenie sekcji wspinaczkowej dla uczniów XI LO. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego ogromnego sukcesu serdecznie dziękujemy!
Oficjalne wyniki i wszystkie nagrodzone projekty można zobaczyć tutaj: http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa5/projekty/wyniki.html

Wieczór z kulturą - Chory z urojenia w Teatrze Słowackiego

Już dziś zapraszam wszystkich uczniów do cyklicznych spotkań z kulturą (wyjścia do kina, teatru, koncerty, festiwale). Tym razem jest to wyjątkowa propozycja przedstawienie teatralne "Chory z urojenia", na podstawie dzieła Moliera obśmiewającego w swoich komediach głupotę, zacofanie, obłudę i podłość, dającego zawsze świetny i kipiący żartem argument na rzecz postępu. W roli tytułowej jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. Sztuka odbędzie się 10.03.2015 wtorek godzina 19.00 w Teatrze Słowackiego w Krakowie. UWAGA: Ilość miejsc ograniczona – zainteresowani uczniowie proszę zgłaszać się do pana prof. M. Luberdy. Ilość miejsc ograniczona. Termin do 11.02.2015. Cena 25zł !!!"

Współpracujemy z:
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Gorące Tematy


Przekaż 1% podatku
dla Naszej Szkoły

ETechNet.pl    Wygenerowano w sekund: 0.01 3,698,198 odwiedzin