26. Maj 2015 17:23
Strona Główna
· Aktualności
· Kontakt
· Galeria zdjęć
Dla Gimnazjalistów
O szkole
Matura
· Matura 2016
· Matura 2015
Organizacja Roku
Comenius
Z życia szkoły
Przydatne linki
Ogłoszenia
· Zamówienia publiczne

SZKOŁA SUKCESU
według wskaźnika EWD

Patronaty wyższych uczelni:
Najlepsi w konkursie "Słowacja - mały, piękny kraj


W konkursie plastycznym dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krakowa - pierwsze miejsce i główną nagrodę zdobyli uczniowie klasy 1c z naszego liceum. Nagrodą główną dla zwycięskiej klasy i jej 2 opiekunów jest całodniowy, grupowy bilet wstępu do Tatralandii oraz nocleg w Holiday Village Tatralandia wraz z kolacją i śniadaniem. Konkurs Organizowany był przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie, pod patronem Konsula Generalny Republiki Słowacji w Krakowie oraz Gazety Krakowskiej.

Zaproszenie dla Rodziców

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne XI LO zaprasza Rodziców uczniów klas I i II na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami przedmiotów, które odbędzie się we wtorek 26 maja 2015 roku o godzinie 17.00. Sale >>

Rowerowa Szkoła


Od Poniedziałku (11.05) przez cały tydzień w naszej szkole prowadzone były prelekcje dla klas I i II w ramach projektu "Rowerowa Szkoła". Prowadzili je przedstawiciele Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej. Zdjęcia w galerii >>

Gratulacje

Reprezentacja klas o nachyleniu wojskowym zajęła 3 miejsce podczas zawodów użyteczno - bojowych rozgrywanych z okazji Zlotu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari współorganizowanego przez WSzW w Krakowie. Nasz drużyna wystąpiła w składzie - Magdalena Kmita (kapitan) 1e, Natalia Urbaś 2e, Michał Krzysztofek 2e, Nikodem Lupa 2A, Adam Nowak 1e, Oskar Laskowski 1e.

 

Obóz naukowy w Koninkach

W dniach od 11 do 15 maja 2015 roku klasy 1b i 2b uczestniczyły w obozie naukowym w Koninkach - Gorce. W ramach zajęć między innymi: orientowali mapę, maszerowali na azymut, wzięli udział w mini grze terenowej, wdrapali się na Turbacz :)

Gratulacje!

Uczennica klasy 2b Joanna Kamińska zakwalifikowała się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego "Tygrzyk" organizowanego przez Liceum im. C.K. Norwida w Warszawie.

Gratulujemy!

Szkoła w radiu
Uczestnicy projektu "Szkoła w radiu" serdecznie zapraszają do wysłuchania już piątej, ostatniej audycji na www.radiopryzmat.pl. Emisja dzisiaj  (15.05.) w godz. 19.00-20.00, a powtórka w niedzielę (17.05.) w godz. 19.00-20.00. Uczniowie klasy IId tym razem zrealizowali program, którego tematem przewodnim jest życie takich jak my, czyli młodzieży. Usłyszycie między innymi o tym, jak spędzamy czas wolny w Krakowie, życiu na wsi i w mieście, edukacji oraz o konflikcie pokoleń – my kontra starsi :)Zapraszamy na antenę:)
Współpracujemy z:
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Gorące Tematy

Przekaż 1% podatku
dla Naszej Szkoły


ETechNet.pl    Wygenerowano w sekund: 0.01 3,908,800 odwiedzin