06. Marzec 2015 22:32
Strona Główna
· Aktualności
· Kontakt
· Galeria zdjęć
Dla Gimnazjalistów
O szkole
Matura
· Matura 2014
· Matura 2015
Organizacja Roku
Comenius
Z życia szkoły
Przydatne linki
Ogłoszenia
· Zamówienia publiczne
***Ruszyła VIII edycja konkursu Różne oblicza Krakowa - regulamin >> ***
Patronaty wyższych uczelni:
FeTA 2015

13 lutego odbył się Festiwal Twórczości Artystycznej FeTA. Tematem spektakli wystawionych na deskach Teatru Ludowego był romantyzm. Młodzież przedstawiła fragmenty dramatów romantycznych, ballady oraz sztuki oparte na własnych oryginalnych scenariuszach. Przegląd teatralny bardzo spodobał się widzom i wysoko został oceniony przez jurorów. Nagrodę publiczności uzyskało „Dziadostwo” klasy 1f, a Miriam grająca rolę Guślarki zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki. Zdjęcia w galerii >>

Czytaj więcej...

Zaproszenie dla Rodziców

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne zaprasza Rodziców uczniów klas III we wtorek 3 marca 2015 roku o godzinie 17.00 do małej sali gimnastycznej na spotkanie z Dyrektorem Szkoły (podsumowanie matury próbnej, procedury maturalne), a następnie na spotkanie z wychowawcami klas.

Rodziców uczniów klas I i II zapraszamy na konsultacje, które odbędą się we wtorek 3 marca 2015 roku w  godziniach od 17.00 do 18.00

Sale na spotkanie z wychowawcami i konsultacje

Jedanastka awansuje w rankingu IT Szkoły


Z przyjemnością informuję, że w lutowym rankingu projektu IT-Szkołą Jedenaska awansowała na VI miejsce w Polsce, zajmując jednocześnie pierwsze miejsce w małopolsce. Wszystkim uczestnikom projektu gratuluję. Wkrótce kolejne zajęcia.

Marzena Krzysztoń

Upominek dla zwierzaka 2015

W dniu 13 lutego 2015 roku odbył się Finał II Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego „Upominek dla zwierzaka 2015”. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane podczas specjalnie przygotowanej wystawy. Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymali dyplomy i nagrody, wyróżnieni - dyplomy i okolicznościowe upominki. Cała uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów konkursu. III miejsce zajęła uczennica klasy 1f Natalia Chachlica, a wyróżnienia otrzymali uczniowie: Oskar Lachowski 1e, Anna Barańska 1a, Damian Kotłyś 1a, Patrycja Zym 1f. G R A T U L U J E M Y !!!

Zajęcia terenowe w Chorzowie- kl. 2b

W środę 11 lutego 2015 roku klasa 2b odbyła lekcję terenową  w Chorzowie. W ramach zajęć młodzież zwiedziła: stację sejsmologiczną, meteorologiczną, obserwatorium astronomiczne oraz wzięła udział w dwugodzinnej lekcji pt. "Zaćmienie Ksieżyca i Słońca".

Zapraszamy do wysłuchania audycji

Uczestnicy projektu "Szkoła w radiu" serdecznie zapraszają do wysłuchania drugiej audycji na www.radiopryzmat.pl. Emisja w najbliższy piątek (13.02.) w godz. 19.00-20.00, a powtórka w niedzielę       (15.02.) w godz. 19.00-20.00. Uczniowie klasy II d  tym razem zrealizowali audycję o bezpieczeństwie w "Jedenastce". Bohaterami będą, między innymi, pani Sabina Rojewska, nasza higienistka, pan Marek, nasz ochroniarz. Usłyszycie także o tym, jak działa szkolny monitoring i życzenia walentynkowe:) Możecie napisać na stronie Radia PRYZMAT swój (życzliwy) komentarz. Miłego odbioru!

Mit Galicji

6 lutego klasa 2b pod opieką prof. Jolanty Janik poznawała dzieje Galicji w ciągu ostatnich 200 lat dzięki wystawie Mit Galicji w Międzynarodowym Centrum Kultury. Ciekawa ekspozycja ilustrowała polityczne, cywilizacyjne i społeczne aspekty historii części ziem dawnej Rzeczpospolitej i jej mieszkańców - w tym Krakowa i okolic. Zaprezentowane były spojrzenia na Galicję z punktu widzenia czterech narodów: Polaków, Rusinów, Żydów i Austriaków.

Współpracujemy z:
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Gorące Tematy


Przekaż 1% podatku
dla Naszej Szkoły
ETechNet.pl    Wygenerowano w sekund: 0.01 3,745,388 odwiedzin