23. Kwiecień 2014 08:39
Strona Główna
· Aktualności
· Kontakt
· Galeria zdjęć
Dla Gimnazjalistów
O szkole
Matura
· Matura 2014
· Matura 2015
Organizacja Roku
Comenius
Z życia szkoły
Przydatne linki
Ogłoszenia
· Zamówienia publiczne
Jubileusz 60-lecia

Zapraszamy na stronę poświęconą obchodom jubileuszu 60-lecia Jedenastki
http://jubileusz.xilo.krakow.pl

Sukces w konkursie literackim

Agnieszka Wojciechowska z klasy 2c została laureatką konkursu literackiego na opowiadanie o Krakowie, zorganizowanego przez Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk. Jej praca "Zdarzyło się w Krakowie" znalazła się wśród dziesięciu wyróżnionych przez jury złożone z pracowników UJ. Gratulujemy Agnieszce i zachęcamy do lektury nagrodzonego opowiadania >>

Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej w Dwójkach. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem i w poniedziałkowe popołudnie 14.04.2014 roku sala ,,Jedenastki” wypełniła się pasjonatami piłki siatkowej. W turnieju uczestniczyło 8 dwuosobowych drużyn. Zwycięzcami rywalizacji zostali bracia Mateusz i Artur Piwowarczykowie, na drugim miejscu uplasowali się Konrad Adamski i Bartłomiej Zdeb, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Krzysztofowi Ziębie i Jakubowi Filo. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wyników, wspaniałej, sportowej rywalizacji i zapraszamy serdecznie za rok! Zdjęcia w galerii >>. D.F. M.Ł.

Wesołych Świat

Sesja Matematyczna Szkół Ponadgimnazjalnych

W środę 9 kwietnia klasa 2a i część klasy 1a uczestniczyły w Sesji Matematycznej Szkół Ponadgimnazjalnych na Uniwersytecie Padagogicznym. Uczniowie wysłuchali ciekawego wykładu, ale przede wszystkim kibicowali wystąpieniom Joanny Zborowskiej i Rafała Kłody z klasy 2a w finale Małopolskiego Konkursu Prac Matematycznych. Praca Rafała uzyskała Nagrodę II Stopnia, a praca Joanny została wyróżniona.
Gratulujemy!

Gratulacje dla finalistki


12 kwietnia odbył się etap wojewódzki XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Z radością informujemy, że finalistką etapu została Zofia Porębska z klasy 3c. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Współpracujemy z:
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Gorące Tematy


Przekaż 1% podatku
dla Naszej Szkoły
Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2013!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Szkoła jest członkiem stowarzyszenia
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

ETechNet.pl    Wygenerowano w sekund: 0.01 3,259,893 odwiedzin